סטודנטיות לוהטות

בחורות סקסיות שתרצה לראות על מיטת הלימודים... כלומר על ספסל הלימודים

SideShow | חמישי, 14 פברואר 2013 03:22

האוניברסיטאות, המכללות, האקדמיה בכלל נחשבת למקום הטוב ביותר למציאת בחורות. עם כניסתו של הסטודנט לחיי הלימודים הגבוהים, הוא מגלה שיש מגוון עצום של בחורות במדינת ישראל הקטנה, בחורות סקסיות ומגוונות כשכל אחת משתייכת לפקולטה אחרת. כיום, המעבר בשערי האוניברסיטה היא מנת חלקם של חיילים משוחררים רבים. אז כדי שלא תתבלבלו שם בין המעבדות לאודיטוריום, הנה רשימת הסטודנטיות שתשמח לצאת איתן לדייט.

סטודנטית לרפואה

השקעה לטווח ארוך. הסטודנטית לרפואה תהיה עסוקה רוב הזמן בלימודים. אתה בתור החבר התומך תצטרך להבין את זה ולקבל את זה. היא לעומתך תישאר לפחות 7 שנים סטודנטית ואם לא די בהיותה סטודנטית, היא תעשה גם התמחות ותעבוד במשמרות מטורפות. אז לא כדאי שתצפה לראות אותה יותר מדי.
הצד החיובי: תוכל לספר לכולם שאתה יוצא עם רופאה.

סטודנטית לביולוגיה

מנתחת צפרדעים. רוב הסטודנטיות שממלאות את הפקולטה לביולוגיה הן סטודנטיות שלא התקבלו לרפואה. במקרה הרע, הן יושבות שם ומנסות להעלות לעצמן את הממוצע כדי להתקבל לרפואה (אם הן יתקבלו, קרא את החלק של סטודנטיות לרפואה), במקרה הטוב הן סתם מבלבלות לחיידקים את השכל (ועכשיו חידה: האם לחיידקים יש שכל?).
הצד החיובי: לפחות היא לא תבלבל לך את השכל.

סטודנטית למדעי החברה

תואר ראשון במדעי הדשא. אנחנו מקווים שאתה אוהב לשבת על הדשא רוב היום, כי זה בערך מה שהחברה שלך תעשה במשך 3 שנים. בכל מקרה אתה יכול להתנחם בזה שחברתך תתעסק בכל מיני תיאוריות, פילוסופים והוגי דעות, ואין מקום יותר טוב להתעמק בזה מאשר על הדשא.
הצד החיובי: אם אתה יוצא איתה, כנראה שגם אתה לא יותר מדי עסוק רוב הזמן.

סטודנטית למדעי המחשב

מדברת בשפה הבינארית. אז אתם רואים עכשיו את התמונה של סטודנטית סקסית להפליא עם מלא ספרים סביבה ושואלים את עצמכם: מה לעזאזל הקשר בין ספרים לבין "סטודנטית למדעי המחשב"? אתם בטח חושבים שסתם חיפשנו תירוץ לשים את התמונה הזו כדי שגברים מגעילים כמוכם יוכלו להסתכל על התמונות ולהזיל ריר. טוב.. האמת שצדקתם. אבל יצאנו ובדקנו את הנושא במיוחד כדי שיהיה לנו מה לכתוב מסביב לתמונה, ומסתבר שתואר במדעי המחשב כולל בתוכו הרבה מאוד מתמטיקה. אז הנה לכם סיבה מצויינת למה יש ספרים בתמונה. עכשיו תגידו תודה ותפסיקו לשאול שאלות.
הצד החיובי: תמיד טוב שיש לידך מישהו שיודע לעשות פירמוט. 

סטודנטית למשפטים

צועדת לה במבט בטוח ברחבי הקמפוס בשאיפה להיתקל בגבר שיצליח לכבוש אותה. הסטודנטית למשפטים אוהבת לחפור ולהתערב בנושאים לא לה, לעיתים תשאף לתקן את העולם: "אני לא מאמינה שסגרו את העיתון של הפקולטה לארכאולוגיה, זו פגיעה בחופש הביטוי", ולעיתים תשאף לצבור כסף: "במקומך הייתי תובעת אותו על הכסף שהוא לקח לך, זה ממש לא משנה שהוא אחיך ומדובר ב-100 ₪".
הצד החיובי: לא תצטרך לשלם כסף על ייעוץ משפטי.

הפקולטה הסקסית

אז איזו פקולטה היא הסקסית ביותר? ספרו לנו מה אתם חושבים.

השתנה לאחרונה ב ראשון, 24 מרס 2013 16:12

2 תגובות

  • לינק לתגובה עדיף על בלייזר חמישי, 28 מרס 2013 11:21 נכתב ע”י עדיף על בלייזר

    אחלה תמונות :) תמשיכו להפציץ ככה!!

    Report
  • לינק לתגובה אחד שיודע שלישי, 12 מרס 2013 08:34 נכתב ע”י אחד שיודע

    מדעי החברה ללא ספק!

    Report

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.