כך תהפוך את הכלב שלך למגנט כוסיות

גברים, למדו איך לעשות את זה בדוגי

SideShow | חמישי, 14 פברואר 2013 03:19

הם קטנים, שעירים, הולכים על ארבע וכעת גם יעזרו לכם לכבוש בחורות. ידידינו הטובים ביותר נחלצים לעזרתם של הגברים שרוצים להשיג כוסיות. כי אם כבר אנחנו מוצאים את הכלב לטיול, לפחות שהוא יוציא אותנו לדייט. רשימת הכלבים להשגת בחורות:

החמוד

ידוע גם כמגנט הכוסיות. הפיקנז. הוא קטן, חמוד וחוצפן, בנות אוהבות אותו ובנים רוצים להיות כמוהו. לא סתם הם גם נקראים כלבי קרקס, בעזרת טריקים קטנים שתלמדו אותם תוכלו להשיג כל בחורה.

המלכותי

כלב הרוח הרזה בעל מבנה גוף של ספורטאי. כלב זה מעולה בתור לריצות ופעילות ספורטיבית. מבטו הגאה ותנועותיו האציליות יגרמו לכל הבחורות לחוש כלפיכם כבוד ויראה.

הנאמן

רק השם לברדור יגרום לכל בחורה להרחיב את אישוניה במבט מלא כמיהה. החבר הזה הוא התגלמותה של הנאמנות. בשנייה שבחורות מעיפות מבט בכלב, הן מבינות שמדובר בבחור רציני שלא משחק משחקים ושלא יבגוד.

בעל העיניים הכחולות

אסקי סיבירי ידוע כאחד הכלבים היפים. רק זהירות, ברגע שתפגיש אותו עם הבחורה שלך היא עלולה להתאהב בעיניו הכחולות.

שומר הראש

מוצק, פחוס ומכוער, מזכיר קצת סלקטור בכניסה למועדון... הבולדוג. אין ספק שבחורות עדינות ויפות צריכות את כלב השמירה שלהן, ואם על הדרך יש גם בחור נחמד, אז זה בכלל מצוין.

הענק

אין דבר שיותר מושך בחורות מאשר כלב עצום במיוחד. הדני הענק כשמו כן הוא, ענק. כאשר תלך עמו ברחוב, בנות לא יוכלו להתעלם מכם. בנוסף, אומרים שיש קשר ישיר בין גודל הכלב לגודל האיבר מין של הבעלים שלו, או שזה היה בעצם קשר הפוך... 

2 תגובות

  • לינק לתגובה קוקו ראשון, 17 פברואר 2013 19:55 נכתב ע”י קוקו

    בינתיים הכלבים רק מנצלים אותנו

    Report
  • לינק לתגובה אוהבת חיות ראשון, 17 פברואר 2013 18:47 נכתב ע”י אוהבת חיות

    ניצול ציני ובוטה של כלבים. פשוט גועל נפש!!!

    Report

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.