מה אתם יודעים על נשיקות?

עובדות על נשיקות שיעוררו בכם את החשק

סקס אהבה ורומנטיקה | ראשון, 30 ספטמבר 2012 17:21

נשיקה היא אחת ממחוות האהבה הנפוצות ביותר של המין האנושי. ישנם מאות סוגים של נשיקות, ובמדינות מסוימות הנשיקה אף מאפיינת את התרבות (לדוגמא נשיקה צרפתית). אדם ממוצע מתנשק מאות פעמים בחייו, אולם מה אנחנו באמת יודעים על נשיקות? מסתבר שלא הרבה. ליקטנו עבורכם עובדות שמעולם לא ידעתם על נשיקות.

בשפתיים יש המון קצות עצבים, בערך פי מאה יותר מאשר בקצות האצבעות

תפקידם של השפתיים, ולא הרבה יודעים זאת, הוא דווקא לעורר תשוקה ומוכנות מינית. לא סתם בחורות בוחרות לעיתים להדגיש את השפתיים יותר מאשר כל איבר אחר באזור הפנים. הנשיקה הצרפתית שמגיעה לפני הסקס אמורה לעורר את התיאבון המיני ולהכין את הזוג המתגופף לקראת מגע מיני.

גם נשיקה ידידותית יכולה להעיד על היכולות המיניות של המנשק

שימו לב לצורה שבה אנשים מנשקים אתכם. אם הם מנשקים נשיקה מהירה בלחי, זה יכול לסמל שאין להם עניין רומנטי בכם. אם הם דווקא משאירים את השפתיים שלהם על הלחי כמה שניות יותר מהמקובל, הרי שזהו עלול להיות רמז על רצון לקיום מגע מיני. בנוסף, הידיים משחקות תפקיד חשוב בתקשורת המינית בזמן הנשיקה. היכן בן הזוג מניח את ידיו? על הבטן, המותן או על הכתף? כל אחד מאלה מרמז על העדפות ויכולות מיניות אחרות.

נשיקה ארוכה וחושנית, יכולה להביא גברים במהירות למיטה

"תביא נשיקה חמודי מתוקי שלי!", "אוך.. תעיפו את הכלבה הזאת ממני!"

כ-40% מהגברים טוענים שסוג מסויים של נשיקות מעורר אותם מינית יותר מן הסוגים האחרים. המעוררת ביותר מבין סוגי הנשיקות היא הנשיקה הארוכה והחושנית, הנעשית כשלשונו של הגבר חודרת לפה האישה. נשיקה זו מעוררת אותם מינית ויכולה להביא אותם למיטה בקלות ובמהירות (לא שצריך להתאמץ יותר מדי בשביל להביא אותם לזה ביום רגיל).

ישנן דרכים פשוטות להגביר את רמת המיניות בנשיקה

אחת מן הדרכים להגביר את המיניות במהלך הנשיקה היא להצמיד את המותניים שלנו למותניו של בן הזוג, ובכך לגרות אותו לקראת האקט מיני. גם כריכה של הידיים סביב צווארו של בן הזוג מעודד מיניות, ובמקרים מסויימים שאיבה ונשיכות קלות של השפתיים יכולה לגרות את בן הזוג לסקס פרוע.

הנשיקה מזרימה און גברי

כשגבר מנשק בחורה הוא מעביר אליה את הלבידו והטסטוסטרון שלו, מה שאומר שהבחורה יכולה לדעת בקלות מהן העדפותיו המיניות וכמה הוא מוכן לקיום יחסי מין (וזאת אפילו מבלי להתייחס לבליטה שקל להרגיש במכנסיו). נשיקות עדינות ומרוחקות יותר מרמזות על חוסר "מוכנות מינית" בעוד שאם הגבר "טורף" את הבחורה כנראה שהוא יותר ממוכן לקיום יחסי מין. אם הגבר הובא למצב זה, בו הוא טורף את הפרטנרית, זהו הזמן המושלם עבורה לעצור הכל ולפתוח עמו במשא ומתן אגרסיבי על כל מה שאי פעם הפריע לה או שרצתה להשיג ממנו. רוב הסיכויים שהחבר יהיה הרבה יותר נכון להתפשר מבדרך כלל, תכיני רשימה - הוא פשוט יסכים.

לגברים הרבה יותר קל לשכב עם נשים שמנשקות גרוע

אולי זה קשור לכך שגברים שטחיים יותר מנשים, או שאולי זה ההפך, אבל ברמת העיקרון אישה תתקשה להתעלס עם גבר שמנשק גרוע, וסביר להניח שגם תסרב להמשיך איתו למגע מיני. הגבר לעומת זאת כנראה יתפשר על הדברים הללו וזה לא יהיה מה שימנע ממנו לחתור ולהתקדם לשלב הבא.

לנשים הרבה יותר קל לנשק אישה אחרת

בסקרים שונים שפורסמו נראה כי 40% מהנשים בעיקר בגילאי 18-25 מעידות על עצמן כי התנשקו עם אישה אחרת. אצל גברים לעומת זאת פחות מ 1% טענו שהתנשקו עם גבר אחר. כנראה שמסיבות חברתיות, גברים חוששים להתנסות בחוויה המינית הזו.

טוב לבריאות?

לכל חובבי הנשיקות, יש לנו חדשות רעות בשבילכם. הנשיקה הצרפתית המפורסמת שכולנו אוהבים, יכולה להעביר סוגים רבים של מחלות ווירוסים. אחד מהוירוסים הוא וירוס אפשטיין בר, מה שאתם בוודאי מכירים גם כ -"מחלת הנשיקה". חום, כאבי גרון ועייפות, הם רק חלק מהתסמינים שיכולים להתלוות לוירוס החביב הזה. אם אפשטיין בר לא שיכנע אתכם, אז אולי סוגיו הנוספים של ההרפס, ההצטננות ועוד מגוון רחב של מחלות המועברות ע"י רוק יצליחו לגרום לכם להימנע מלהתנשק.

טוב לבריאות!

אם התבאסתם מהסעיף הקודם, הרי שכעת הגיע הזמן לאזן קצת את המצב. מסתבר שלנשיקה יש גם המון יתרונות בריאותיים. למשל, נשיקה ממושכת שנעשית תוך כדי העברת רוק (החלפת נוזלים), יוצרת אפקט דומה לזה של לעיסת מסטיק. ההפרשות שאנו מחדירים לבן הזוג במהלך הנשיקה מאזנות את רמת החומציות בפה, וכך עוזרות במניעת עששת. חליתם? נפצעתם? כואב לכם? כדאי שתתנשקו (זה לא היה טיפ רפואי, כן?). במהלך הנשיקה מופרשים חומרים הנקראים אנדרופין ואנקפלין, שפעולתם זהה לשל פעולת המורפיום - הרגעה ושיכוך כאבים.

השתנה לאחרונה ב רביעי, 03 אוקטובר 2012 16:26

1 הגיב

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.