משאל רחוב: כך בנות אוהבות שמתחילים איתן

אל תצא למבצע, לפני שיש לך מידע משטח האויב

הכרויות והתחלות | שני, 01 אוקטובר 2012 17:57

שוק הדייטינג האכזרי מביא איתו המון אכזבות, כמה פעמים כבר ניגשתם אל הבחורה, ולא הצלחתם להוציא ממנה אפילו לא חיוכון קטון? כתבות, טיפים, מדריכים ואפילו קורסים רבים התפרסמו כשמטרת כל אלו להציג שיטות שיעזור לנו לפצח את הדרך לליבה של הבחורה בפאב. אבל האמת היא שאין יותר טוב מלשמוע על הדברים מגוף ראשון. במיוחד בשבילכם, יצאנו לבדוק ולשאול את האוכלוסייה הנשית, איך הן אוהבות שמתחילים איתן. חזרנו עם מסקנות מעניינות.

דניאל בת 19 מתל אביב

אישית אני אוהבת את חילופי המבטים לפני שניגשים אלי, כאילו הגבר צריך לקבל את האישור שלי כדי לגשת אליי. מעט פלירטוטים עם העיניים, ואם הוא רואה שאני בעניין שייגש, אני אוהבת את השיטה העדינה, ולאו דווקא כשבאים עם מלא ביטחון עצמי. משהו כמו "היי, קוראים לי X , את ממש מוצאת חן בעיני, אני יכול לשבת?" נשמע לי טוב.

דנה בת 20 משוהם

להיות נחמד לכולן: "נו, אז מתי אנחנו נפטרים מהחברה ה-קוק-בלוקרית שלך?"

האמת שבד"כ כשאני יוצאת עם חברות אני מעדיפה שלא ייגשו אלי אנשים אחרים, אבל אם כבר ניגשים, אני מעדיפה שיתנו גם יחס לחברות שלי, משפט שאמרו לי פעם, וממש הוריד את הבחור שאמר אותו מהעניים היה "בואי לשבת אתנו, הרבה יותר כיף מלשבת איתן." מיותר לציין שגם אם הייתי רוצה לשבת אתו, לא הייתי יכולה. הכי טוב אם הוא היה מציע להצטרף אלינו, או שפשוט מזמין את כל הקבוצה לשבת יחד איתם.

מורן בת 22 מבאר שבע

אני תמיד אוהבת דבר ראשון להגיד לא, ולראות את התגובה של הבחור שהתחיל איתי. אם הוא יתעקש למרות הסירוב הראשוני, והוא מוצא חן בעיניי אני אביא לו את המספר שלי, אבל אם הוא ילך בביישנות אני אדע, שכנראה אנחנו לא מתאימים. אני מהבנות שאוהבות לעשות קצת טיזינג לגברים שמתחילים איתה. במידה והגבר לא מוצא חן בעיני אני אדע להגיד את הלא בצורה ברורה.

שרית בת 23 ראשון לציון

בתור אחת שיוצאת הרבה לפאבים, אני אוהבת שגברים בודקים את השטח לפני שהם ניגשים. אם בחור ניגש אלי משום מקום, מבלי שראיתי אותו לפני-כן, זה מרתיע אותי וגורם להגיב בשלילה. לעומת זאת, אם בחור שיושב על הבר לידי, שולח מבטים, ודואג להראות לי שהוא בעניין, אני אגיב בצורה הרבה יותר חיובית. אני מאוד אוהבת לראות גם צדדים רגישים בבחורים שניגשים אליי עם איזו מחמאה שמתוזמנת היטב בהחלט יכולים להמיס אותי.

שרי בת 22 מבת ים

אני לא ממש אוהבת שמתחילים איתי, ואני גם משתדלת לא לתת את מספר הנייד שלי, אבל אני יכולה להגיד שאם ייגש אלי בחור שאני לא מכירה, אני אשתדל לתת לו קודם כל את הפייסבוק, ורק אח"כ לעבור לנייד.

שחר בת 18 יהוד

אני אוהבת שניגשים אלי בגובה העניים. אני לא אוהבת שבאים בפוזה, אני לא בחורה ששופטת אנשים לפי המראה, ובגלל זה כמעט לכל אחד יש הזדמנות לבוא ולהתחיל איתי, אבל מאוד חשוב לי הטיפוח האישי של הבחור שניגש אלי. סה"כ רושם ראשוני זה מה שקובע, ומי שמצליח להרשים אותי, ישיג את מספר הסלולרי שלי בסופו של דבר.

יאללה לעבודה...

טוב אז עכשיו שאתם מצוידים במידע מודיעני מהסוג המסווג ביותר, אתם יכולים ללכת למבצע צבאי ולתקוף אותן. אז בהצלחה...

 

השתנה לאחרונה ב שלישי, 02 אוקטובר 2012 16:32

1 הגיב

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.