מה עובר לו בראש?

עיניים או ציצים? על מה באמת הוא חושב בדייט

דייטינג | ראשון, 30 ספטמבר 2012 17:23

אתם יוצאים לדייט הראשון ומעבר לכל ההצגות, המסכות והחיוכים, בראשים של שניכם עוברים דברים אחרים לגמרי. לא סתם אומרים שהדייט הראשון הוא מבחן, הוא באמת כזה. כל תנועה, חיוך או מבט נבדקים במיליון דרכים שונות. תמיד מתרוצצת בראש המחשבה שכל דבר שנעשה בדייט נועד לשדר משהו לפרטנר. מחשבות כמו "האם היא הזמינה קולה ולא קפה בגלל שהיא רוצה שהערב יסתיים מהר?" או "למה הוא מסתכל בשעון, משעמם לו?". אז כמובן שהרבה דברים שאנחנו עושים בדייט נועדו בכדי לשדר דברים לפרטנר שלנו, אבל זה לא היה יכול להיות נהדר אם הייתה לך יכולת לקרוא את המחשבות שמתרוצצות בראש של הדייט שלך? במיוחד כדי לחסוך לך את הפרשנויות והסקת המסקנות, הגברים של מערכת דייט-שואו הכינו רשימה של המחשבות שלהם במהלך הדייט.

האם את נהנית

הוא יושב מולך, מרוכז בסיפור שאת מספרת. את מוצאת חן בעיניו, וכבר בחצי שעה הראשונה של הדייט הוא בטוח שהוא רוצה להמשיך הלאה אבל הוא עדיין לא מצליח לקרוא אותך. בראש מתרוצצת לו המחשבה "האם היא מתעניינת? האם היא נהנית? אולי היא לחוצה?". גם אם את משתדלת לשדר שאת נהנית הוא עדיין ישאל את עצמו את השאלה הזאת. הבחור המסכן שיוצא עם בחירת ליבו לדייט תמיד ינסה לחפש סימנים של אישור לדברים שהוא אומר. הוא יחשוב חמש פעמים לפני שיחשוף בפניך את התחביבים הפחות אטרקטיבים שלו ואם כבר ישתף אותך, הוא יחפש את ההתעניינות שלך בדברים שלו וירצה לדעת אם יש תחומי עניין שלך שדומים לתחומים שהוא מתעסק בהם.

האם את מרוכזת יותר מידי בעצמך

נשים שמדברות הרבה בדייטים והן פתוחות ומשוחררות זה טוב. אישה שמדברת הרבה משדרת שליטה עצמית, נינוחות והתלהבות אבל כדאי שתזכרי שכשאת מדברת יותר מידי, יהיו גברים שזה ידליק להם נורה אדומה. יותר מידי חפירות בדייט הראשון, בעיקר אם הן לא רלבנטיות לאדם שמולך, מריצות אצלו את המחשבה שאת מרוכזת בעצמך. גבר אמיתי בדרך כלל לא אוהב חפירות. בזמן שהוא שומע אותך חופרת לו שעות על כל מיני דברים שוליים הוא ישר ישליך את זה על הקשר שיהיה לכם (אם יהיה) ושהעתיד שלכם יהיה מלא בחפירות. אם את בחורה שאוהבת לדבר הרבה כדאי שתכריחי את עצמך לקחת הפסקה מפעם לפעם או שלפחות תקפידי שהדברים שאת אומרת יהיו לעניין.

האם את תסתדרי עם החברים

על מה הוא חושב? תמונה שווה אלף מילים.

כמעט לכל גבר יש חבר אחד או קבוצת חברים שהם איתו ביחד מגיל צעיר. כבר בשלב הדייט הראשון הגבר יחשוב איך תסתדרי איתם. לגברים זה מאוד משמעותי שהחברה שלהם תהיה בקשרים טובים עם החברים והביקורת שלהם גם הרבה יותר משפיעה על ההחלטה שלו ממה שאת חושבת. תהיי בטוחה שאם במהלך הדייט הגבר אומר משהו כמו "את יודעת, ממש מוזר שאת אומרת את זה יש לי חבר שחושב בדיוק ככה", אז ברגעים אלו ממש הוא מריץ בראשו את המפגש בינכם. הוא בוודאי שואל את עצמו אם תצחקי מהבדיחות של יוסי או האם תאהבי לדבר עם מוטי ואיך תגיבי לחוסר התאקט של שאול. גברים עם מעגל חברתי גדול רוצים שהבחורה שלהם תהפך לחלק בלתי נפרד ממעגל החברים שלהם ולכן, בכל משפט בו הוא יזכיר את החברים, תדעי שהוא בראשו חושב איך לספח אותך לחבורה שלהם. באותה נשימה הוא גם ירצה לשמוע על מעגל החברים שלך וכמה הוא גדול. אם שניכם מסתובבים בקבוצות גדולות, אולי זה מקור לסכסוכים.

איך המשפחה תקבל אותך

כן, כבר בדייט הראשון גברים מתעסקים באיך ההורים, האחים והמשפחה, אפילו המורחבת, תקבל אותך. הרבה גברים רואים בחברה שלהם דמות שצריכה להיות ייצוגית. בדיוק בשלב בו אתם מדברים על המשפחה רצות בראש שלו המחשבות, האם ההורים יאהבו שהיא לומדת (בחרי מקצוע), או האם אמא שלי תתלהב ממנה. מאוד חשוב לנו כגברים שהחברה שלנו תהיה טיפוס ביתי וחמים. לא סתם אומרים "תראה איך בן אדם מתייחס להורים שלו ותבין איך הוא יתייחס אליך". אותו דבר זה עובד גם עם בחורות. בחורה שמסתדרת עם המשפחה (עם כל החסרונות, ובדרך כלל יש הרבה) מראה שיש לה פן משפחתי. באותה הזדמנות הוא גם ישאל את עצמו איך הוא יסתדר עם המשפחה שלך. הרי יש שני צדדים למשוואה, כמו שהבחור רוצה שתסתדרי עם המשפחה שלו הוא רוצה גם להסתדר עם המשפחה שלך.

איך את במיטה

לא יעזור כלום בסוף זה מגיע לזה. לא משנה כמה הגבר שאת יוצאת איתו עדין, מקסים ורומנטי, בסוף המחשבה הזאת תעבור לו בראש. הסקס הוא חלק מהותי בכל מערכת יחסים ולכן כשגבר נפגש עם בחורה הוא חושב על כך בכמה דקות הראשונות של הדייט. האם את מהמשתוללות או מהעדינות, האם את מגיעה לשם מהר או שלוקח לך זמן ואם לוקח לך זמן אז איך הכי מהר להביא אותך לשם. ככל שתיגעי בגבר יותר ותראי יותר פתיחות, כך גם הוא ידמיין אותך יותר במיטה. אם תראי ביישנית והססנית הוא עלול לחשוד שאת כזאת גם בין הסדינים (למרות שכל אחד מגברי המערכת כבר הודה שהוא יצא עם בחורה ביישנית שדווקא במיטה הייתה ההיפך הגמור).

עם כמה גברים שכבת

תזכרי שבמהלך הדייט, כל סיפור שתספרי על ידיד, אקס או חבר ילדות יעלה את המספר שרץ בראש לגבר שמולך. המחשבה אודות מספר הגברים ששכבת איתם יכולה להעסיק את הגברים השמרניים יותר. בעידן המודרני אנחנו מתחילים לגלות יותר ויותר גברים שלא מייחסים חשיבות רבה למספר הבחורים שהבחורה קיימה עמם יחסי מין. אולם, עדיין ישנה מעין שמרנות של גברים שממש אכפת להם מהשטויות הללו. כדאי לזכור שלמרות שאולי זה נראה כך, זה ממש לא עניינו של אף אחד ואת ממש לא חייבת לשתף אם את לא רוצה. אם את חושב שיש סיכוי שהבחור לא יקבל את העניין ברוח טובה, פשוט אל תחשפי את זה בדייט הראשון.

מה הרגלי השתייה שלך

"מי צריך כוס, אני שותה ישר מהבקבוק!"

אין גבר שלא עוברת לו בראש המחשבה על הרגלי השתייה של האישה איתה הוא יוצא לדייט. הרגלים זה משהו שמאוד מעניין גברים והם תמיד ינסו להבין את הקשר בין המשקה שאת שותה לאופי שלך. בנוסף, הם גם רוצים לדעתם אם הם יוכלו לצאת איתך לשתות משהו או שאת מהבחורות המתנזרות. היחס של גברים להרגלי השתייה של הבחורות שלהם תמיד היה אמביוולנטי. מצד אחד, אנחנו רוצים שנוכל לפעמים לשבת לשתות עם החברה שלנו או להשתכר יחד במסיבות. מצד שני, המחשבה שאולי את שותה עם חברות שלך כשאנחנו לא בסביבה לא עושה לנו הכי נעים בגוף. בערך כמו כל דבר בחיים, אם את שותה, כדאי שזה יהיה במידה.

ציצים

מה לעשות? גם על זה הוא חושב! האם הם קופצים כשאת קופצת? האם הם מזדקרים כשאת מתקלחת? ומהו צבע הפטמות שלך? עדכני אותנו בתגובות אם את במצב רוח שיתופי... ;)

 

בסופו של דבר מוח של גבר הוא לא דבר מורכב במיוחד. כשאת יוצאת עם גבר לדייט את יכולה להיות בטוחה שהוא מריץ בראש בדיוק את אותם דברים שמנינו בכתבה. הבעיה האמיתית היא לדעת מה עובר בראשן של הנשים במהלך הדייט. זאת כנראה בעיה שלא נוכל לפצח מאחר ואנחנו בספק אם הנשים עצמן יודעות מה עובר להן בראש.

השתנה לאחרונה ב שלישי, 02 אוקטובר 2012 18:22

גולשים שקראו כתבה זו התעניינו גם ב:

5 תגובות

 • לינק לתגובה מיקה רביעי, 28 נובמבר 2012 21:15 נכתב ע”י מיקה

  שיגעוגית, הצחקת אותי אין גבר שלא חושב על סקס, אלא אם הוא אימפוטנט.

  Report
 • לינק לתגובה שיגעוגית רביעי, 28 נובמבר 2012 21:14 נכתב ע”י שיגעוגית

  בחורים טובים לא חושבים על סקס כל היום!!!

  Report
 • לינק לתגובה אבי פסטרמה שני, 08 אוקטובר 2012 18:29 נכתב ע”י אבי פסטרמה

  חחחח למה אין כתבה מה עובר לה בראש???
  היה יכול מאוד להועיל

  Report
 • לינק לתגובה מיכאל הגואל שני, 08 אוקטובר 2012 18:08 נכתב ע”י מיכאל הגואל

  שרון, את נשמעת כמו בחורה חמודה, בא לך להכיר?

  Report
 • לינק לתגובה שרון חמישי, 04 אוקטובר 2012 03:27 נכתב ע”י שרון

  אחלה כתבה, כנראה שזה באמת מה שאתם חושבים... לא התפלאתי לגלות, אבל אנחנו לא יכולות בלעדיכם מה לעשות... ובאמת אי אפשר להבין אותנו, כל פעם חושבות משהו אחר. תראו, זה תלוי בגבר!

  Report

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.