רומן וירטואלי

חבר שלי שוכב עם בנות אחרות... באינטרנט

וידויים וסודות | ראשון, 30 ספטמבר 2012 17:14

רק לא מזמן גיליתי שהוא מנהל רומן עם מישהי אחרת. נכון, אנחנו לא נשואים. סתם חברים כבר שלוש שנים, אבל אני עדיין לא יכולה לשכוח את מה שראיתי על צג המחשב שלו. מה שהכי הפחיד אותי הוא שבכלל לא שמתי לב שמשהו אצלו השתנה. הוא נשאר אותו בן אדם מהרגע שהכרתי אותו ועד היום בו נפרדנו. אולי אני היא זו שפישלה, הרי בסופו של דבר לא קראתי את הכתובת שהייתה על הקיר. חודשיים ישבתי בשקט. לא אמרתי לו שאני יודעת, לא סיפרתי לו שההתנהגות הגועלית שלי בזמן האחרון היא תוצאה ישירה של מה שראיתי בעמוד הפייסבוק שלו.

אני אף פעם לא הייתי טיפוס חשדן, וגם כשראיתי שהוא שכח את פרופיל הפייסבוק שלו פתוח מיהרתי לסגור, אבל אז הוא קיבל הודעה מבחורה שלא הכרתי. גם אז לא חשבתי להסתכל, אבל הצ'אט של הפייסבוק פתח אותה לנגד עיניי.
"נסיך שלי מה המצב?". התבוננתי בהלם. אני בטוחה שיש לזה הסבר, אמרתי לעצמי בראש. התכוונתי לסגור את הפרופיל שלו וציינתי לעצמי לשאול אותו מי זאת הבחורה הזאת, כשעוד הודעה נשלחה: "ההודעה ששלחת לי אתמול ממש עשתה לי את זה". בהחלטה של רגע, בחרתי להסתכל בהיסטורה שלו עם אותה בחורה. כמעט התעלפתי, היו שם לפחות עוד חמש בנות איתן הוא קיים "רומן אינטרנטי". היה שם הכל, כולל הכל: רומנטיקה, סקס ואפילו חילופי תמונות.

רומן וירטואלי באינטרנט"אלוהים ישמור! עם כמה בנות הוא מדבר כאן?!?! רק שלא נדבק לי בוירוס..."

אני לא יודעת למה שתקתי, אבל החלטתי לא לפתוח את הנושא. חודשיים שלמים הוא התנהג כאילו הכל כרגיל, עד שלבסוף התפוצצתי. הוא קיבל הודעה ומיהר להחביא את הנייד בכיס מבלי לקרוא. ידעתי שהוא קיבל הודעה מאחת מהן. בהתחלה זה יצא בצעקות, אמרתי מילים שאני ממש לא מתגאה בהן, אבל זה יצא החוצה. הוא היה המום, דבר אחד חיובי אני אתן לו, הוא לא ניסה להכחיש, הוא התנצל, התחנן וירד על הברכיים, אבל אני כבר יצאתי מהבית שלו. הוא התחיל להגיד שזה הכל באינטרנט ושהוא בכלל לא מכיר את הבנות הללו במציאות. מעט מאוחר מידי, חשבתי לעצמי. כל אותו שבוע הוא לא הפסיק לשלוח לי הודעות, הוא הבין שאני הדבר הכי טוב שקרה לו בחיים. לא עניתי, רציתי להתנתק ממנו לחלוטין. הוא בא אלי הביתה עם פרחים ונתתי לו להיכנס. רציתי שיסביר לי בדיוק מה היה לו שם עם הבנות הללו שאיתי לא היה. הוא שוב שיקר ואמר שאיתי היה לו מושלם והוא סתם נגרר אחריהן. ראיתי שאני לא אוציא ממנו תשובות. הוא לא הבין שהשאלות ששאלתי היו תופעה של סקרנות עיתונאית, ולא איזה ניסיון לקבל אותו חזרה.

עבר זמן מה מהתקרית ויכול להיות שהגזמתי עם התגובה שלי. אני מאמינה לו שהוא מעולם לא נפגש איתן, אבל לא יכולתי למשוך את זה עוד. הדבר שזעזע אותי יותר מכל היה שהתחלתי לשים לב שהרבה אנשים עושים את זה, אפילו חלק מהחברות שלי "בוגדות" בחבר שלהן ומנהלות רומנים עם אנשים מהפייסבוק. שאלתי חלק מהאנשים שהתוודו בפניי על הרומן מה זה נותן להם? התשובות היו מעורפלות ולא ברורות. הצלחתי מתוך התשובות שלהם להבין רק דבר אחד, שאין מקום יותר לתת אמון באנשים. אולי אני זאת שלא בסדר, שאני כל כך קיצונית. ואולי הבוגדים הוירטואליים האלה לא בסדר, שכן הם נותנים לעצמם חופש מופרז באינטרנט.

אני רוצה להגיד, שאולי באינטרנט הכל נראה מושלם, הבחורות זורמות, הבחורים רומנטיים מאין כמוהם, אבל כשמגיעים למציאות רואים גם את הדברים הפחות טובים. פתאום כשנפגשים עם אותו אדם שהכרנו באינטרנט מבינים שמה שיש לנו בידיים, אותו החבר שאנחנו מידי פעם רבות איתו, או אותה בחורה שלפעמים אין לה חשק, זה בעצם הכי טוב שיכול להיות.

השתנה לאחרונה ב חמישי, 04 אוקטובר 2012 02:29

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.