ביום סטודנטית, בלילה חשפנית

שימו טיפ לחברה שלי... בתחתונים

וידויים וסודות | שני, 01 אוקטובר 2012 17:59

אני רוצה לספר לכם על חברה שלי. חברה שלי היא כמעט כמו כל חברה נורמלית. היא סטודנטית לביולוגיה, בן אדם חופשי ומצחיק שתמיד שמח בחלקו. אני יכול רק להבטיח לכם שאין בן אדם שיראה אותה ככה ברחוב ולא יתאהב בה. אבל, וכן, תמיד יש אבל. רק אחרי חודש שיצאנו ביחד, גיליתי שחברה שלי היא חשפנית. כדי שניישר קו, אני רוצה רק להדגיש שהיא חשפנית, נקודה. היא לא רקדנית אקזוטית, היא לא בלרינה בלי בגדים, היא חשפנית. כלומר, רוקדת במועדון לילה ללא בגדים ונמרחת על בנים אחרים שדוחפים לה כסף לתחתונים או לחזייה או לאלוהים יודע איפה. האופציות שעמדו בפני, אחרי שחברתי סיפרה לי על המקצוע הלא שגרתי שלה, היו ברורות. אני יכול לקום וללכת, להגיד שזה לא מתאים, או שאני יכול להילחם על הבחורה הזו, שבחודש אחד תפסה בחיי מקום יותר גדול מהרבה אנשים שאני מכיר כל החיים. אתם בוודאי יכולים לשער מה אמרתי... אחרת לא הייתי כותב את הכתבה הזו. וכך, מצאתי את עצמי עם חברה שביום היא סטודנטית רגילה לכל דבר, אבל בלילה היא חשפנית במועדון לילה. אני מוכרח להודות שכשבחרתי באופציה השנייה, לא תיארתי לעצמי כמה קשה זה הולך להיות. הרבה פעמים חשבתי שזה יהיה קשה, אבל רק כשאתה מתמודד עם הקושי באמת אתה יכול לאמוד אותו בצורה הגיונית. אחת הבעיות היו הסרטים שרצו לי בראש, וכדי להתמודד עם הבעיה היא הציעה שאבוא למועדון שבו היא עובדת ושאראה שהמצב לא כזה גרוע כמו שאני מדמיין. היא צדקה, הוא היה גרוע בהרבה יותר. הייתי במועדון חשפנות רק פעם בחיי, "מתנה" לרגל גיל 18 מהחברים. באותו הזמן היה נחמד. כל החבר'ה צוחקים, רוקדים ומסתכלים על חשפניות. עכשיו, מלא זאטוטים בני 18 שרוקדים, צוחקים ומסתכלים על חברה שלי. בסוף כל הערב "החווייתי" הזה מצאתי את עצמי לוחץ ידיים עם איזה גרגורי, טיפוס חביב המתנשא למטר 90 וכף היד שלו בגודל כל הגוף שלי, והוא במקרה הבוס של החברה שלי. באותו הבוקר כשחזרתי הביתה הרגשתי שזה יותר מידי בשבילי, הרגשתי שהפרידה מתקרבת.

מישהו הזמין שיעור פרטי באנטומיה?

לא הצלחתי להיפרד ממנה. כל שנייה שאני איתה אני נהנה, אבל בלילה, בלילה "השדים" תוקפים אותי מחדש. הם לא מרפים, ואני רואה אותה רוקדת על העמוד המקולל, ואת אותם החבר'ה שהיו איתי בגיל 18 במועדון מסתכלים על חברה שלי וצוחקים. ככל שהדברים הפריעו לי יותר, כך הקשר שלנו התחזק ונהיה רציני, הרגשתי שאני נגרר למשהו בניגוד לרצוני, אבל אני מכור אליה ולא יכול להפסיק. ההורים, החברים ושאר המכרים, דרשו לראות את הבחורה המושלמת שתפסה לי את הלב ככה, ואני רק מנסה להתחמק ולהסתיר אותה. תמיד חשבתי שאני מגן עליה מפני התגובה של המשפחה, אבל רק לאחר מחשבה עמוקה, הגעתי למסקנה שאני מגן על עצמי בלבד. כי לה לא אכפת.

הגעתי למצב שגם חברה שלי וגם ההורים רוצים להיפגש. אמרתי לה שאם היא רוצה לראות את הורי, אסור לה לספר במה היא עובדת.
"תגידי שאת מובטלת" אמרתי לה.
"מוזר" אמרה לי "אתה מעדיף שאגיד שאני בטלנית שלא עושה כלום, מאשר שאגיד שאני עובדת בשביל הכסף שלי ומפרנסת את עצמי?" שאלה כמעט בכעס.
התפתח לו ריב, ניסיתי לשכנע אותה להגיד רקדנית אקזוטית או שפשוט לא תזכיר את הנושא ותגיד שהיא סטודנטית, אבל זה לא הלך. היא עקשנית, ואפילו כשהצבתי אולטימטום, היא לא נכנעה.
"אם הקשר הזה רציני, אז גם אתה וגם המשפחה שלך צריכים לקבל אותי כמו שאני" אמרה בכעס.

אכלנו עם ההורים, היא סיפרה להם, הם לא קיבלו את זה יפה, המשכנו להיות ביחד. אפילו לחצים של ההורים לא הצליחו לגרום לי להיפרד ממנה. אנחנו כמעט שנתיים ביחד, אני לא אשקר ואגיד שהכל טוב, אין ספק שהמקצוע של מעיב על הקשר ועלי, אבל אני יודע שזו עבודה זמנית, עד שהיא תסיים את התואר. חוץ מזה אני מרגיש שמצאתי את אהבת חיי. היא פשוט מושלמת, ובקרוב עומדת להגיע הצעת נישואין, ואיזו דרך טובה יותר להציע נישואין לחברה, מאשר לעלות על הבמה במועדון לבוש כחשפן, לרדת על ברך אחת ולשאול "התנשאי לי?"

השתנה לאחרונה ב חמישי, 04 אוקטובר 2012 02:41

גולשים שקראו כתבה זו התעניינו גם ב:

1 הגיב

  • לינק לתגובה ד״ר לביולוגיה ימית שני, 04 מרס 2013 13:47 נכתב ע”י ד״ר לביולוגיה ימית

    חחחח... גם סטודנטית לביולוגיה וגם חשפנית? אם היא רוצה כסף עדיף שתשאר חשפנית! ;)

    Report

השאר תגובה

יש למלא את השדות המסומנים בכוכבית.